Speleohistorický klub Brno

jeskyně Plošiny Skalka, historické podzemí

Speleohistorický klub Brno header image 3

Odpadkový koš

Dnes snad již vzpomínka na doby nepříznivé a vyhrožování od Marka Gyaneshwarpuriho alias Poustevníka, kdy měla skupina na mále.

KOÁN O HOUPACÍM KŘESLE J.Démona Martinka, D.Moltaše a Josefa Démonka Krojera a taky Petra Piláta Červinky v ZO 6-26, aneb jak Ukřižovali Skutečného Přítele v ZO 6-26

DOBRÉMU ČLOVĚKU „MOHOU“ UDĚLAT V PODSTATĚ VŠECHNO ZLÉ, ALE „ONI“ TO STÁLE VIDÍ JAKO DOBRÉ – TO JE JEJICH SEBEREALIZACE VYŠSÍHO TVŮRČÍHO ZÁMĚRU, TAK JAKO TO VIDĚL PSYCHOPAT A.HITLER. ZATO DOBRÝ MUŽ BY SE TOMU PODLE „NICH“ NESMĚL V POSTATĚ ANI BRÁNIT, PROTOŽE „ONI“ BY TO VNIMALI JAKO ZLÉ. CO MŮŽE TEDY DOBRÝ MUŽ DĚLAT ??? MOHO HO TEORETICKY I OKRÁST, OŽEBRAČIT, PŘEDVÉST PŘED PILÁTA SOUDCE ZA POMYSLNÉ ZLOČINY, NEBO I…. A K TOMU DŘÍVE POUŽÍVALI KŘÍŽE. ALE CO KDYŽ TO KŘIŽOVÁNÍ DOBRÝ MUŽ PŘEŽIJE??? MŮZE UŽ JENOM ŽÍZNIT PO SPRAVEDLNOSTI A USMÍVÁ SE STÁLE. Jste-li uvězněni v pavučině svého nižšího já, tak mistr vezme na Vás klacek. Když už se osvobozujete – dá vám Prášád. Ale když Zvítězíte sami v sobě – už se jen Usmíváte. V Podstatě o nic víc už Vám nejde.

http://marekpoustevnik.org/me_umeni_v_krajine/ponor.php